Spolupráce s námi je zárukou kvality

Jatka Borotice – váš lokální dodavatel čerstvého masa

Jsme velkododavatel masných výrobku pro vaše podnikání. Chcete mít kontrolu nad kvalitou masa? Je pro vás důležitý původ masa? Právě jste našli spolehlivého partnera s podobnými hodnotami.

Proč s námi spolupracovat?

Spolupráce s námi vám přinese řadu výhod a spokojenost vašich koncových zákazníků.

  • Rádi vám upravíme maso a uzeniny dle vašich preferencí a potřeb. Vy sami nejlépe víte, co potřebujete a co mají rádi vaši zákazníci.
  • Garantujeme vám, že výrobek s individuální recepturou budeme dodávat pouze vám a konkurence může jen závidět. Buďte o krok napřed.
  • Umíme vyrobit i malé série. Případně jsme schopni se domluvit i na kusové výrobě. Víme, že každý někdy začínal a my vás rádi podpoříme.
  • Vždy zaručujeme čerstvost a 100% český původ vstupní suroviny. Lokálnost je pro nás důležitá a víme, že to oceníte vy i vaši zákazníci.

Kvalita


Kvalitu a čerstvost garantujeme u každého výrobku.

Řídíme se normami ISO 9001 a následnými normami. V naší společnosti dbáme na stálý veterinární dozor a máme uzavřený odběratelsko-dodavatelský kruh u vepřového i hovězího masa. Maso odebíráme a dovážíme pouze lokálně a tím zaručujeme jeho čerstvost.

jednoduchý nákup


Zajistíme pohodlné objednání a spolehlivý závoz.

Chceme vám co nejvíc pomoci ve vaší práci a proto vám šetříme čas i starosti. Objednávky zavážíme hned následující den a vždy dbáme na čerstvost masa, která je pro nás primární. Proto výrobky vozíme v brzkých ranních hodinách, ale rádi se domluvíme i dle vašich preferencí.

Slevové akce


Rádi vám vycházíme vstříc. Šetříme vám peníze.

Každých čtrnáct dní připravujeme novou akční nabídku na míru zákazníkovi. V akci je vždy zastoupen minimálně jeden druh masa a jedna uzenina. Víme, že každé podnikání vyžaduje trochu něco jiného a proto se snažíme o vaši spokojenost a lákavou nabídku.

Jak spolupráce funguje?

Objednávka

Objednávka

Své objednávky můžete volat nebo zaslat emailem od pondělí do pátku vždy mezi 7:00 až 16:00 nebo v sobotu na záznamník do 17.00 hod. Nově lze využít i online objednávkový formulář zde na webu.

Závoz

Závoz

Běžně rozvážíme v brzkých ranních hodinách. Na většinu odběrných míst rozvážíme každý všední den. Vždy dbáme i na vaše individuální požadavky, proto se snažíme dohodnout se jak na místě, tak na preferovaném čase. Maso si můžete převážit a případnou reklamaci řešíme ještě ten den.

Následná péče

Následná péče

Kvalita masa a vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Chápeme a víme, že se vaše podnikání mění a vyvíjí a proto dbáme na to, aby vám naše nabídka vyhovovala. Budeme rádi, když se na nás vždy obrátíte a společně najdeme cestu, která vám bude vyhovovat.

S KÝM NEJČASTĚJI SPOLUPRACUJEME

Gastro provozovny

Gastro provozovny

Máme zkušenosti s dodáváním od velkých hotelů přes restaurace až po malé jídelny. Dokážeme pružně a rychle reagovat na Vaše specifické požadavky.

školní jídelny

školní jídelny

Objednávky přijmeme jak telefonicky tak emailem. Objednáme Vám přesné množství, případně zabalíme podle Vaši potřeby.

Partnerské obchody

Partnerské obchody

Naše výrobky a maso si udržují vysokou kvalitu i skvělou chuť již desítky let. Jsou tedy velmi vyhledávány zákazníky.

Jak navázat spolupráci

Nejjednodušším způsob je vyplnit kontaktní formulář na této stránce a my se vám obratem ozveme zpátky. Další možností je zavolat nám na
telefonní číslo +420 515 266 566​,
kde se vám bude věnovat náš obchodník, se kterým vše vyřešíte.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Máte dotaz?

Chcete vědět o mase více, potřebujete poradit s výběrem nebo se chcete jen na něco zeptat? Kontaktujete nás níže a my se vám ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.