RespektujemE přírodu

Našli jsme si vlastní cestu, která je pro nás jediná správná.
Věříme, že respekt k přírodě a zvířatům je důležitý.

Jsme rodinná firma v čele s panem
PETREM KRÁTKÝM

Jsme tu pro vás už od roku 1991. Naše firma se nachází v obci Borotice na Znojemsku na jihu Moravy. V roce 1999 převzal firmu Petr Krátký, současný majitel a pod jeho vedením se firma postupně rozrůstala a modernizovala. Nyní firmu neřídí jen on, ale i jeho děti. Jsme rodinná firma, která zaměstnává nespočet zaměstnanců a i to nám dovoluje být velkým producentem masných výrobků s tradiční domácí chutí.

Zaměřujeme se na dodávky třetím stranám jako jsou restaurace, školní jídelny, prodejny nebo státní instituce. V posledních letech jdeme také svojí vlastní cestou.
Otevřeli jsme již několik podnikových prodejen, kde můžeme kontrolovat celý proces od dopravy zvířete k nám, přes výrobu samotného masného výrobku, až po úroveň a kulturu jeho prodeje. V současné době si můžete čerstvé výrobky nakoupit ve firemních prodejnách ve Znojmě, Miroslavi, Lechovicích, Hrušovanech nad Jevišovkou, Brně, a Třebíči.

České maso, z českých pastvin, od českých farmářů. U nás vždy víte, co dostanete. 

maso je náš život

Kvalita v každém soustu

Kvalita je pro nás velice důležitá a zaručit se za ni můžeme z několika důvodů.
Veškeré postupy podléhají přísným normám, dodržujeme neustálý veterinární dohled, využíváme moderní technologie pro zpracování, sledujeme trendy, učíme se od mistrů a používáme co nejmenší množství konzervantů a dalších přísad prodlužující trvanlivost výrobků a snažíme o jejich úplné odstranění.

Není to jen kus masa

My na maso nekoukáme jen jako na něco, co vyrobíme a prodáme. Ale naopak víme, že za každým kusem masa, který se objeví až na vašem stole, stojí příběh. A my ten příběh známe. Víme, jak se zvíře chovalo a co jedlo, hlídáme jeho přepravu a striktně dodržujeme správnou porážku bez stresu zvířete. Nakonec vám dáváme tipy, jak maso upravit a jak s ním pracovat.
Zbytek příběhu je na vás. Najděte pravou chuť masa.

Podpora farmářů v regionu

Podporujeme zemědělství na jižní Moravě a Vysočině.
Už od samého začátku spolupracujeme s místními zemědělci, které podporujeme. Proto jsou vztahy mezi námi nadstandartní a těšíme se oboustranné důvěře. I díky tomu víme, čím jsou zvířata krmena a jak je s nimi zacházeno. Jsme hrdí na to, že jsme lokální - náš region na jižní Moravě a Vysočině máme rádi. Známe to tady a jsme tady doma.

Maso jako ŘEMESLO

Na maso se nedíváme jen jako na maso, ale znamená pro nás celou kulturu kolem. Hledáme nové cesty a receptury, které neustále zdokonalujeme. Zároveň víme, že mnoho skvělých věcí bylo vymyšleno a učíme se od těch pravých. Od našich babiček a mistrů řezníků, kdy řemeslo mělo zvuk a prestiž.

Vše, co jsme se kdy naučili nebo dověděli, chceme předat i vám. Chceme, abyste věděli co s masem udělat, až si ho donesete domu. Dostaňte z masa tu pravou chuť a podpořte ji správným zpracováním a úpravou.

Maso je pro nás objevovat stále nové recepty, maso je láska, která prochází žaludkem.

Jsme vaším partnerem pro velkoobchod

Jsme velkododavatel masných výrobků pro vaše podnikání.

Chcete mít kontrolu nad kvalitou masa? Je pro vás důležitý původ masa? Právě jste našli spolehlivého partnera s podobnými hodnotami.

Jatka Borotice – váš lokální dodavatel čerstvého masa.

Máte dotaz?

Chcete vědět o mase více, potřebujete poradit s výběrem nebo se chcete jen na něco zeptat? Kontaktujete nás níže a my se vám ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.